Dobročinnosť

Pomáhame tým, ktorí to potrebujú a podporujeme tých, ktorí reprezentujú

Strategicky sa naša dobročinnosť zameriava hlavne na cieľovú skupinu a to sú deti .  V žiadnom prípade však neodmietneme poskytnúť pomoc všetkým, ktorí  to potrebujú. Naše úspechy chceme zdieľať aj na úkor verejného blaha v zmysle pomoci ľuďom v núdzi.

Pracujeme na realizácii unikátnych projektov, ktoré majú za cieľ zmeniť kvalitu života detí, potešiť ich, pomôcť im splniť ich vytúžené sny a ciele. Neustále sa rozvíjame a aktívne reagujeme na potreby ľudí okolo nás. Sme presvedčení, že deti sú našou budúcnosťou a tak ich podpora predstavuje investíciu do rozvoja spoločnosti ako takej. Naša dobročinnosť je zameraná najmä na pomoc deťom a mládeži zo sociálne znevýhodneného prostredia, so zdravotným znevýhodnením, podporuje vzdelávanie a rozvoj talentov detí a mládeže, pomáha zneužívaným a zanedbávaným deťom.  

Naše filantropické a charitatívne aktivity sa uskutočňujú prostredníctvom partnerstiev s neziskovými mimovládnymi organizáciami na Slovensku, ktoré sa rovnako venujú problémom a potrebám detského sveta. Spoločnosť Jacek reality priebežne pokračuje v realizácii projektov a podujatí, vďaka ktorým pomáha a zlepšuje kvalitu života hlavne deťom. 


 

Zbierka pre MARKA PODOLANA

Marko sa narodil so zakrivenými nožičkami, potrebuje nákladnú liečbu

Marko z Dolného Hričova prišiel na svet s diagnózou pes equinovarus. Jeho nožičky sú neprirodzene zakrivené dovnútra, čo by mu v budúcnosti neumožňovalo chodiť. K tomu sa pridružilo aj ďalšie ochorenie, ktoré lekári ani po roku od jeho narodenia nevedia presne určiť. Markovi rodičia robia všetko pre to, aby ich ročný synček mal pred sebou plnohodnotný život.

Zbierka a finančný príspevok PRE JOŽKA MIČUCHA

Pri pôrode nastali komplikácie. Doktormi bola zle stanovená budúca pôrodná hmotnosť dieťaťa (doktori sa pomýlili o viac ako kilogram), a podľa toho bol zle stanovený spôsob pôrodu. Syn Jozef mal byť odrodený cisárskym rezom a nie prirodzenou cestou. Keďže bol veľký, tak sa zasekol v rodidlách a musel byť vyťahovaný pomocou vex pumpy a týmto náš príbeh začína.


 

Finančná podpora SEBASTIÁNA FAPŠA

Sebastian je veľmi ctižiadostivý, odhodlaný a pokorný športovec. Jeho talent je nesporný a podložený doterajšími výsledkami z jeho pôsobenia v Thaiskom Boxe. Pod vedením trenéra a nestora Jozefa Piačka si Sebastián vybudoval ako športovec rešpekt a obdiv odbornej verejnosti aj napriek svojmu mladému veku. 

Nedalo sa odolať ponuke Sebastiána, ktorý nás požiadal o pomoc a finančnú podporu počas jeho celoročnej prípravy k jednotlivým zápasom. Radi sa tešíme z jeho víťazstiev nielen v Slovenskej republike ale aj v ostatných európskych štátoch.

Myslíme si, a veríme, že tento talent a hlavne to jeho osobné odhodlanie je hodné podpory.

Finančná podpora ZÁPASNÍCTVA V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Ide o novozaložený zápasnícky oddiel Trénerom Antonom Kračmerom v Považskej Bystrici. Tréner za to krátke obdobie vychoval niekoľko násobných juniorskych majstrov Slovenskej republiky. 

Spoločne s trenérom Antónom Kračmerom a jeho manželkou sme do Považskej Bystrice a taktiež do Slovenskej republiky priviedli letnú súťaž Beach Wrestling. Tento projekt súťaže sa stal ihneď veľmi žiadaným a do Považskej Bystrice pricestovali zápasníci z celej Európy.


 

Finančná podpora Mladých Elektronikov z POVAŽSKEJ BYSTRICE

Mladí elektronici z Považskej Bystrice pod vedením učiteľa Pavla Mičúcha, Marko Markovič a Matúš Mýtnik. Ich tím PB Kondenzátor sa pravideľne zúčastňuje na rôznych elektrotechnických súťažiach v Čechách a na Slovensku, kde sa vždy umiestňujú na najvyšších pozíciach. Sme ich generálny sponzor. Zmyslom tohoto sponzoringu je, aby aj mladí ľudia prinášali nové technológie a robili osvetu medzi rovesníkmi.

Finančná podpora Extraligového mužstva hokejbalu

Už druhým rokom sme hrdým sponzorom aktuálnych vícemajstrov hokejbalovej extraligy. Snažíme sa organizovaním hokejbalových turnajov prilákať naspäť mestskú hokejbalovú ligu. 

HBK Protef Považská Bystrica patrí k špičke našej extraligy a množstvo kmeňových hráčov tvorí piliér Slovenskej hokejbalovej reprezentácie. Tešíme sa, že aj týmto spôsobom máme spoluúčasť na prezentácii Považskej Bystrice a že môžeme takto podporovať talentovaných mladíkov.


 

Finančná podpora Stolného tenisu

Stalo sa tradíciou, že už sme pravideľne prizvaný byť jeden zo strategických sponzorov stolnotenisového klubu Dolného Moštenca. Ide o skvelý tým ľudí, ktorí sa dokážu baviť športom a ešte aj úspešne napredovať v slovenských stolno tenisových rebríčkoch.

Zároveň pod taktovkou Poslanca a Predsedu mestskej športovej komisie Petra Zvaka organizujeme turnaje v stolnom tenise pre  všetky vekové kategórie.

Finančná podpora JUDA V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Naša spoločnosť je strategickým sponzorom mladých judistov odchovancov Judo Klubu Sparta Považská Bystrica súrodencov KRIŽÁNKOVCOV.

Terézia a Tadeáš Križánkvci sú niekoľko násobní Majstri Slovenskej republiky a víťazi rôznych medzinárodnych súťaži v Európe. Terézia si svojimi výkonmi a úspechmi vypýtala účasť v elitnom týme reprezentácie Slovenskej republiky.


 

Prečo si vybrať Jacek Reality s.r.o.

Prečítajte si niekoľko dobrých dôvodov pre spoluprácu s nami.

Zistiť viac

Navštívte nás

Mládežnícka 2101/36 (budova Belgravia)
Považská Bystrica 017 01

Google Map