O nás

jacek reality

O Jacek Relaity s.r.o.

Naša realitná kancelária vznikla začiatkom roku 2015 pod názvom JH Reality s.r.o. Už od začiatku činnosti sme sa začali naplno venovať rozvoju a zlepšovaniu služieb pre našich klientov. Prví spokojní klienti sa objavili už po prvom mesiaci činnosti.

Každým ďalším mesiacom fungovania nám pribúdali spokojní klienti na strane kupcov aj predávajúcich. V priebehu našej činnosti sme nadviazali spoluprácu s viacerými bankami medzi ktoré patrí napríklad VÚB banka, Poštová banka, Prima Banka, Slovenská sporiteľňa, Tatra banka či Československá obchodná banka. Okrem bánk spolupracujeme aj s poisťovňami, ktoré vám dokážu pomôcť pri poistení vašej novo nadobudnutej nehnuteľnosti ak sú napríklad Allianz, Groupama, Aegon, Uniqa či AXA.

Naše pracovné nasadenie a úsilie vyvrcholilo v roku 2017 získaním titulu najlepšieho sprostredkovateľa hypotekárnych úverov vo VÚB Banke. V tom istom roku sme sa rozhodli zmeniť názov z JH Real s.r.o. na Jacek Reality s.r.o. pod ktorým pokračujeme v budovaní dobrého mena a snažíme sa stále viac napredovať a vychádzať v ústrety našim klientom.

Tešíme sa na spoluprácu s vami.

Tím Jacek Reality s.r.o.