Veľký rodinný dom s krásnym veľkým pozemkom v obci Pruské

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v Pruskom, priamo v centre obce, iba 10 minút autom od mesta Ilava.

Domček sa nachádza v peknom prostredí na rovinatom a veľkom pozemku o výmere cca 1 200 m2.

V tesnej blízkosti domu sa nachádzajú Potraviny Môj obchod, obchod s textilom a obuvou, COOP Jednota, CBA Potraviny, stavebniny, mäsiarstvo, Obecný Úrad, reštaurácie a pod.. Obec Pruské má kompletnú občiansku vybavenosť: škôlka, základná škola, stredná škola, banka – Slovenská sporiteľňa, pošta, zdravotné stredisko,….

Domček je ihneď obývateľný a je po čiastočnej rekonštrukcii.

Dispozícia nehnuteľnosti pozostáva z veľkej predsiene, veľkej obývačky, dvoch priestranných svetlých izieb, chodby, menšej kuchyne, miestnosti z ktorej je východ na záhradu, kúpeľne s rohovou vaňou a sprchovým kútom, kotolne s WC, veľkej kuchyne s jedálenským stolom, ďalšej chodby s výstupom na povalu, povaly a ďalšej veľkej miestnosti ktorá je čiastočne rozdelená na dve miestnosti. Zo zadnej strany domu je východ na terasu, vchod do veľkej pivnice s kotlom na tuhé palivo a výstupom do domu a veľký dvor na ktorom sa nachádza aj budova s dvojgarážou a prístrešok s posedením.

Cena nehnuteľnosti je 179 000,- €.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najlepšími podmienkami na trhu.

Viac info na 0911 822 420 a 0949 461 113.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky