Exkluzívny rozostavaný rodinný dom v PB – Orlové

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj modernú rozostavanú novostavbu dvojposchodového rodinného domu v lukratívnej lokalite, v mestskej časti Považskej Bystrice – Orlové.

Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 520 m2, celková plocha 1. NP je 154 m2, z toho garáž je 43 m2 a terasa 26 m2. Celková plocha 2. NP je 45 m2, z toho terasa má 19 m2.

Dispozícia nehnuteľnosti pozostáva z veľkej vysokej dvojgaráže, chodby, priestranného moderného schodiska, ďalšej chodby, dvoch detských izieb, kúpeľne s WC, obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou s východom na terasu a dvor a na poschodí sa nachádza spálňa s vlastným šatníkom a kúpeľňou, chodba a ďalšia veľká terasa.

Kúrenie v dome je naplánované formou teplovodných rozvodov (tepelné čerpadlo) + v prípade záujmu je možnosť napojiť sa na plyn. Odpad bude riešený obecnou kanalizáciou. Voda – obecný vodovod. Elektrika: hotová elektrická prípojka.

Stavba je postavená z YTONGU.

výhody tejto nehnuteľnosti:
***NAKÚPENÝ MATERIÁL NA VYMUROVANIE PRIEČOK V CENE***
***MODERNÝ PROJEKT NA MIERU***
***ŽELEZOBETÓNOVÉ STROPY – MOŽNOSŤ DOBUDOVANIA ĎALŠIEHO POSCHODIA ALEBO TERASY NA STRECHE DOMU***
***PLATNÁ CENOVÁ PONUKA NA KVALITNÉ HLINÍKOVÉ OKNÁ ZA CENY PRED ZVYŠOVANÍM CIEN MATERIÁLOV***

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE DOHODOU.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najlepšími podmienkami na trhu.

Viac info na 0911 822 420 a 0949 461 113.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky