Nadštandardný mezonetový byt s dvomi terasami v Domaniži

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj krásny moderný mezonetový 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, v novostavbe bytového domu v obci Domaniža.

Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí murovaného bytového domu s celkovo 5-timi bytovými jednotkami. Bytový dom je napojený na všetky IS (plyn, voda, elektrina a kanalizácia).

Vstup do bytu tvorí vstupná chodba so schodiskom, z ktorého sa vchádza do obývacej izby spojenej s kuchyňou a chodbou, z ktorej je následne vstup do jednotlivých izieb a kúpeľne s WC. Jedna izba má samostatnú kúpeľňu s WC. Z obývacej izby je vstup na terasu a zo spálne je vstup na druhú terasu.

V kúpeľniach je keramický obklad až po strop a v obývacej izbe je stĺp obložený umelým kameňom. V kúpeľni v izbe sa nachádza samostatný sprchový kút a v kúpeľni na chodbe sa nachádza rohová masážna vaňa

Kuchyňa je s kuchynským ostrovčekom a zabudovanou plynovou varnou doskou, zabudovanou elektrickou teplovzdušnou rúrou, zabudovanou mikrovlnnou rúrou, zabudovanou elektrickou vinotékou, zabudovaným kávovarom, zabudovanou chladničkou, granitovým drezom s odkvapkávačom na riad, zabudovanou umývačkou riadu a závesným digestorom.

Takmer v celom byte je veľkoplošná drevená plávajúca podlaha, v kúpeľniach s WC, vo vstupnej chodbe a v pivnici je keramická dlažba a na terasách je betónová dlažba. Na chodbe a v izbách sú vstavané skrine.

NEHNUTEĽNOSŤ ODPORÚČAME VIDIEŤ.

Cena nehnuteľnosti je 199 900,- €.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najlepšími podmienkami na trhu.

Viac info na 0911 822 420 a 0949 461 113.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky