Novostavba 4-izbového RD v Nemšovej, mestská časť Kľúčové

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj peknú a praktickú novostavbu rodinného domu typu bungalov, vo výbornej a vyhľadávanej lokalite, v príjemnom prostredí mesta Nemšová – mestská časť Kľúčové (v novej lokalite novostavieb).

4-izbový rodinný dom sa nachádza na peknom, slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 637 m2, so zastavanou plochou domu 130 m2.

Na hranici pozemku sa nachádzajú všetky IS – kanalizácia, plyn, elektrina a obecný vodovod.

Domček sa predáva v štádiu holodom – hotová fasáda, dokončené sadrokartóny a vymaľovaný interiér.

Nehnuteľnosť má veľmi prakticky vymyslenú dispozíciu. Dispozícia RD pozostáva zo zádveria s priestorom pre vstavanú skriňu, chodby, samostatného WC, technickej miestnosti, 3 priestranných izieb, veľkej kúpeľne s priestorom pre vaňu, sprchový kút, WC a dve umývadlá, špajze, kuchyne spojenej s obývačkou a jedálňou, z ktorej je možnosť dobudovania terasy.

Veľkou výhodou RD je predpríprava krbu a taktiež predpríprava na vonkajšie žalúzie. Kúrenie je riešené formou teplovodných rozvodov – čo je taktiež výhodou, pretože si môžete vybrať buď plynový kotol, elektrokotol..

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE 250 000,- €.

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najlepšími podmienkami na trhu.

Viac info na 0911 822 420 a 0949 461 113.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Share on print
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky