Starší rodinný domček s krásnym pozemkom v Sverepci

Jacek reality, s. r. o. Vám ponúka na predaj starší rodinný domček v obľúbenej a veľmi vyhľadávanej lokalite v obci Sverepec, len 5 km od okresného mesta Považská Bystrica.

Nehnuteľnosť je situovaná na krásnom slnečnom pozemku o peknej rozlohe 730 m2, na ktorom na nachádzajú IS – elektrika, obecná voda, plyn. Domček v pôvodnom stave, čo poskytuje budúcemu majiteľovi možnosť rekonštrukcie, príp. výstavby podľa vlastných predstáv. 

Na pozemku s domom nájdete navyše užitočné vedľajšie stavby, ako sú sklad náradia, sklad dreva… 

Či už hľadáte vhodné bývanie pre svoju rodinu, alebo skvelú investičnú príležitosť, tento dom je ideálny. 

Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a skvelou dostupnosťou do okolitých miest. V blízkosti nájdete všetko, čo potrebujete – potraviny na skok od domu, autobusovú zástavku vedľa domu, reštauráciu, zmrzlináreň, škôlku, školu, knižnicu, potraviny, ihrisko, pohostinstvo, pumpy…

Táto nehnuteľnosť je dostupná za 110 000,- €!

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najvýhodnejšími podmienkami na trhu.

VIDEO: https://www.facebook.com/reel/247132641660016?fs=e&s=9RfQYY

KONTAKT:
Pre viac informácií a osobnú obhliadku neváhajte kontaktovať nás na čísle:
Telefón: 0911 822 420
Email: jacekreality@gmail.com
Web: www.jacekreality.sk

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vlastniť domček nachádzajúci sa v obci, kde je len výnimočná šanca na kúpu nehnuteľnosti.

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky