KRÁSNA NOVOSTAVBA S ATRAKTÍVNYM VIZUÁLOM LEDNICKÉ ROVNE

DOPRAJTE SI BÝVANIE V MODERNEJ NOVOSTAVBE S ATRAKTÍVNYM VIZUÁLOM NA SLNEČNOM POZEMKU NA KONCI VÝSTAVBY NA LEDNICKÝCH ROVNIACH

Jacek reality s. r. o. vo výhradnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj krásny rodinný dom v stave HOLODOM s premyslenou architektúrou na pozemku ideálnych rozmerov v krásnom prostredí. Rozmer pozemkov je priam ideálny cca 29×24 a to je už dosť miesta pre dom, záhradu aj bazén. 

Táto nehnuteľnosť s vizualizáciou v krásnom prostredí na konci výstavby je určený pre klientov, ktorí hľadajú pre seba a svoju rodinu pokojné bývanie s výbornou a pohodlnou dostupnosťou. 

Moderný projekt rodinného domu je navrhnutý ako 4 – izbový so zastavanou plochou 136 m2 s terasou. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, dvomi detskými izbami, spálňou, kúpeľňou s WC, samostatným WC, kuchyne, špajze, jedálne a obývacej izby s východom na terasu, kde si môžete vychutnávať celodenné slniečko pri relaxovaní alebo grilovaní s Vašimi najbližšími. 

PARAMETRE:
*** výmera cca 690 m2 – VÝBER Z 3 POZEMKOV 
*** tvar obdĺžnika
*** rovinatý
*** slnečný
*** rozmer cca 29×24
*** IS: elektrika, voda – obecná, odpad – žumpa, plyn
*** kompletná občianska vybavenosť
*** rodinný dom hotový približne do 3 mesiacov

Cena tejto nehnuteľnosti je od 220000€.

V prípade záujmu vieme zabezpečiť výstavbu rodinného domu až na kľúč, čo znamená šetrí Váš čas, energiu a bývanie úplne bez starostí.

Pokojne sa ozvite ako si túto ponuku zvážite, alebo aj hneď a dohodnite si obhliadku tejto výnimočnej ponuky, aby ste si mohli pozrieť pozemok a osobne zistiť v akom príjemnom prostredí sa nachádza. Vzhľadom na všetky výhody, ktoré táto ponuka a lokalita ponúkajú ide o ideálne miesto pre Vaše vysnívané bývanie. Viac informácií na telefónnom čísle 0911 822 420.

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky