DOBROČINNOSŤ

Pomáhame tým, ktorí to potrebujú a podporujeme tých, ktorí reprezentujú

Strategicky sa naša dobročinnosť zameriava hlavne na cieľovú skupinu a to sú deti . V žiadnom prípade však neodmietneme poskytnúť pomoc všetkým, ktorí to potrebujú. Našeúspechy chceme zdieľať aj na úkor verejného blaha v zmysle pomoci ľuďom v núdzi.

Pracujeme na realizácii unikátnych projektov, ktoré majú za cieľ zmeniť kvalitu života detí, potešiť ich, pomôcť im splniť ich vytúžené sny a ciele. Neustále sa rozvíjamea aktívne reagujeme na potreby ľudí okolo nás. Sme presvedčení, že deti sú našou budúcnosťou a tak ich podpora predstavuje investíciu do rozvoja spoločnosti ako takej.Naša dobročinnosť je zameraná najmä na pomoc deťom a mládeži zo sociálne znevýhodneného prostredia, so zdravotným znevýhodnením, podporuje vzdelávanie a rozvojtalentov detí a mládeže, pomáha zneužívaným a zanedbávaným deťom.

Naše filantropické a charitatívne aktivity sa uskutočňujú prostredníctvom partnerstiev s neziskovými mimovládnymi organizáciami na Slovensku, ktoré sa rovnako venujúproblémom a potrebám detského sveta. Spoločnosť Jacek reality priebežne pokračuje v realizácii projektov a podujatí,vďaka ktorým pomáha a zlepšuje kvalitu života hlavne deťom.

Zbierka pre MARKA PODOLANA

Marko sa narodil so zakrivenými nožičkami, potrebuje nákladnú liečbu
Marko z Dolného Hričova prišiel na svet s diagnózou pes equinovarus. Jeho nožičky sú
neprirodzene zakrivené dovnútra, čo by mu v budúcnosti neumožňovalo chodiť. K tomu
sa pridružilo aj ďalšie ochorenie, ktoré lekári ani po roku od jeho narodenia nevedia
presne určiť. Markovi rodičia robia všetko pre to, aby ich ročný synček mal pred sebou
plnohodnotný život.

Zbierka a finančný príspevok PRE JOŽKA MIČUCHA

Pri pôrode nastali komplikácie. Doktormi bola zle stanovená budúca pôrodná hmotnosťdieťaťa (doktori sa pomýlili o viac ako kilogram), a podľa toho bol zle stanovený spôsobpôrodu. Syn Jozef mal byť odrodený cisárskym rezom a nie prirodzenou cestou. Keďže bolveľký, tak sa zasekol v rodidlách a musel byť vyťahovaný pomocou vex pumpy a týmtonáš príbeh začína.

Finančná podpora SEBASTIÁNA FAPŠA

Sebastian je veľmi ctižiadostivý, odhodlaný a pokorný športovec. Jeho talent je nespornýa podložený doterajšími výsledkami z jeho pôsobenia v Thaiskom Boxe. Pod vedením trenéraa nestora Jozefa Piačka si Sebastián vybudoval ako športovec rešpekt a obdiv odbornejverejnosti aj napriek svojmu mladému veku.

Nedalo sa odolať ponuke Sebastiána, ktorý nás požiadal o pomoc a finančnú podporu počasjeho celoročnej prípravy k jednotlivým zápasom. Radi sa tešíme z jeho víťazstiev nielen vSlovenskej republike ale aj v ostatných európskych štátoch.

Myslíme si, a veríme, že tento talent a hlavne to jeho osobné odhodlanie je hodné podpory.

Finančná podpora ZÁPASNÍCTVA V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Ide o novozaložený zápasnícky oddiel Trénerom Antonom Kračmerom v Považskej Bystrici.Tréner za to krátke obdobie vychoval niekoľko násobných juniorskych majstrov Slovenskej republiky.

Spoločne s trenérom Antónom Kračmerom a jeho manželkou sme do Považskej Bystrice a taktiež doSlovenskej republiky priviedli letnú súťaž Beach Wrestling. Tento projekt súťaže sa stal ihneďveľmi žiadaným a do Považskej Bystrice pricestovali zápasníci z celej Európy.

Finančná podpora Mladých Elektronikov z POVAŽSKEJ BYSTRICE

Mladí elektronici z Považskej Bystrice pod vedením učiteľa Pavla Mičúcha, Marko Markovič a Matúš Mýtnik.Ich tím PB Kondenzátor sa pravideľne zúčastňuje na rôznych elektrotechnických súťažiach v Čechách a naSlovensku, kde sa vždy umiestňujú na najvyšších pozíciach. Sme ich generálny sponzor. Zmyslom tohotosponzoringu je, aby aj mladí ľudia prinášali nové technológie a robili osvetu medzi rovesníkmi.

Finančná podpora Extraligového mužstva hokejbalu

Už druhým rokom sme hrdým sponzorom aktuálnych vícemajstrov hokejbalovej extraligy. Snažíme sa organizovaním hokejbalových turnajov prilákať naspäť mestskú hokejbalovú ligu.

HBK Protef Považská Bystrica patrí k špičke našej extraligy a množstvo kmeňových hráčov tvorí piliér Slovenskej hokejbalovej reprezentácie. Tešíme sa, že aj týmto spôsobom máme spoluúčasť na prezentácii Považskej Bystricea že môžeme takto podporovať talentovaných mladíkov.

 

Finančná podpora Stolného tenisu

Stalo sa tradíciou, že už sme pravideľne prizvaný byť jeden zo strategických sponzorov stolnotenisového klubu Dolného Moštenca.Ide o skvelý tým ľudí, ktorí sa dokážu baviť športom a ešte aj úspešne napredovať v slovenských stolno tenisových rebríčkoch.

Zároveň pod taktovkou Poslanca a Predsedu mestskej športovej komisie Petra Zvaka organizujeme turnaje v stolnom tenise pre všetky vekové kategórie.

Finančná podpora JUDA V POVAŽSKEJ BYSTRICI

Naša spoločnosť je strategickým sponzorom mladých judistov odchovancov Judo Klubu Sparta PovažskáBystrica súrodencov KRIŽÁNKOVCOV.

Terézia a Tadeáš Križánkvci sú niekoľko násobní Majstri Slovenskej republiky a víťazi rôznych medzinárodnych súťaživ Európe. Terézia si svojimi výkonmi a úspechmi vypýtala účasť v elitnom týme reprezentácie Slovenskej republiky.