Novostavba RD vo vyhladavanej lokalite Milochov

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov so zastavanou plochou o výmere 148 m2 s terasou s krásnym výhľadom na Nosickú priehradu v prímestskej časti Dolný Milochov, ktorého výhodou je rýchla dostupnosť po novovybudovanej ceste do okolitých miest – Považská Bystrica, Púchov.
Rodinný dom je situovaný na slnečnom mierne svahovitom pozemku o výmere 724 m2 + 95 m2 podiel na spoločnej prístupovej ceste.
RD je momentálne v štádiu HOLODOM, ktorý je postavený z jedného z najkvalitnejších materiálov VELOX – liaty beton, čo je veľkou výhodou pre dlhú životnosť domu.

Kúrenie je riešené formou teplovodných rozvodov v podlahe s pripojením na tepelné čerpadlom (v cene). RD bude napojený na IS, t. z. verejný vodovod, žumpa, elektrika.

Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, 3 samostatných izieb, kúpeľne s WC, sprchovým kútom, vaňou a 2 umývadlami, technickej miestnosti, samostatného WC, slnečnej priestrannej obývacej izby (východ na terasu) spojenej s priestrannou kuchyňou so špajzou a jedálňou.

!!VIZUALIZÁCIA RD JE PRESNE OSADENÁ NA DANÝ POZEMOK PODĽA PROJEKTU A PODĽA PREVÝŠENIA POZEMKU!!

Nehnuteľnosť poskytuje viacero ďalších výhod, ako napr:

– UŽ HOTOVÉ vonkajšie žalúzie
– projekt a osadenie RD, ktorý je prispôsobený orientácii svetových strán
– krásny výhľad na okolitú prírodu a Nosickú priehradu
– 6 minút do PB, 7 minút PU
– tesná blízkosť prírody, lesa….
– nízke mesačné náklady na bývanie…..
– úložný priestor pod terasou + pochôdzny priestor v podkroví

Nehnuteľnosť je možné financovať aj pomocou hypotekárneho úveru, ktorý za Vás bezplatne vybavíme s tými najlepšími podmienkami na trhu.

Viac info na 0949 461 113.

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky