Prenájom priestorov v úplne novopostavenej budove v PB

Vedeli by ste si predstaviť mať priestory na podnikanie, ktoré sú na očiach, ľahko dostupné a s možnosťou parkovania pri prevádzke ? Jacek reality s.r.o. má pre Vás pripravenú skvelú ponuku na splnenie svojich podnikateľských snov v nových priestoroch PB.

Ponúkame na prenájom krásne priestory vo veľmi frekventovanej časti Považskej Bystrice s ľahkou dostupnosťou do centra v novopostavenej samostatne stojacej dvojpodlažnej budove s moderným dizajnom o výmere 300m2 plus 2 terasy s vlastným veľkým parkoviskom priamo pred budovou.

Veľkým benefitom tejto ponuky je, že priestory, ktoré sú zatiaľ otvorené (bez priečok), si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv a potrieb a využiť plochu na poschodí s akoukoľvek výmerou, ktorá bude po dohode s majiteľom pripravená individuálne pre Vás.

Hneď pri budove sa nachádza reštaurácia s terasou, čo ponúka neustály pohyb ľudí a vďaka čomu nemusíte nikam dochádzať za obedmi a vychutnaní si kavíčky so svojimi kolegami, prípadne klientmi.

Pokojne sa ozvite ako si túto ponuku zvážite, alebo aj hneď a dohodnite si stretnutie obhliadku tejto výnimočnej ponuky, aby ste si mohli pozrieť priestor a osobne zistiť, ako by ste si ho zariadili. Vzhľadom na všetky výhody, ktoré tieto priestory a lokalita ponúkajú ide o ideálne miesto pre Vaše podnikanie.

Cena nájmu je 12€/m2 za priestor + 2€/m2 za energie BEZ DPH.

Viac info na telefónnom čísle 0911 822 420.

Facebook
WhatsApp
Email
Vytlačiť ponuku
zaujala vás táto ponuka

0911 822 420

0949 461 113

Ďalšie ponuky